O nas

SM Team to firma obecna na rynku od 2013 roku

Oferujemy usługi wyburzeń, rozbiórek i demontaży każdego rodzaju budowli i obiektów budowlanych. Wykonujemy rozbiórki całych konstrukcji bądź poszczególnych elementów obiektu. Dysponujemy uprawnieniami i pozwoleniami, które umożliwiają nam bezpieczne świadczenie usług wyburzania.

Posiadamy profesjonalnie przeszkoloną kadrę pracowniczą oraz maszyny wyburzeniowe wyposażone w najnowsze technologie. Pozwala nam to na podejmowanie prac w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach. Wykonujemy wyburzenia ręczne oraz rozbiórki z użyciem maszyn.

0
lat doświadczenia

0
realizacji

0
zadowolonych klientów

To, co nas charakteryzuje, to nasza profesjonalna postawa oraz dążenie do zapewnienia satysfakcji i wygody naszym klientom. Każde zlecenie traktujemy jako wyjątkowe i priorytetowe, zdając sobie sprawę z istoty zadowolenia klientów, którzy zdecydowali się zaufać firmie SM Team i skorzystać z naszych usług.

Wyróżniamy się przede wszystkim szybkim i dokładnym wykonywaniem powierzonych prac rozbiórkowych, a nasza gwarancja jakości stoi na najwyższym poziomie. Niezależnie od skali i złożoności projektu, skupiamy się na perfekcyjnym wykonaniu i dotrzymaniu terminów. Prace wyburzeniowe z SM Team zawsze przebiegają szybko, a dbałość o powierzone zlecenia pozwala osiągnąć nam niezawodne rezultaty i sprostać oczekiwaniom klientów.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Dlaczego warto z nami współpracować?

Wiedza i doświadczenie

Posiadamy gruntowną wiedzę na temat sposobów i technologii wyburzeniowych. Nasze wieloletnie doświadczenie wraz ze specjalistycznym sprzętem i maszynami, pozwalają nam na podejmowanie prac rozbiórkowych każdego rodzaju obiektów.

Profesjonalne zaplecze

Dysponujemy robotami wyburzeniowymi, koparkami, ładowarkami, koparko-ładowarkami oraz innymi maszynami budowlanymi wraz z profesjonalnym osprzętem, przeznaczonymi do zaawansowanych prac rozbiórkowych w każdych warunkach.

Terminowa realizacja usług

Dbamy o terminową realizację powierzonych nam prac. Na etapie sporządzania wyceny prac rozbiórkowych, informujemy naszych klientów o czasie realizacji prac.

Wykwalifikowany zespół

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą: inżynierów budowlanych, operatorów maszyn i robotów wyburzeniowych, oraz przeszkolonych pracowników rozbiórek ręcznych. Dbamy o zachowanie wszelkich norm BHP.

Najwyższa jakość

Naszym celem jest pełna satysfakcja naszych klientów. Dlatego dbamy o najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Przeprowadzane przez nas prace rozbiórkowe są skrupulatnie nadzorowane na każdym etapie, pomagamy przy skompletowaniu całej dokumentacji potrzebnej przy wyburzeniach.

Kompleksowość prac

Nasze usługi są kompleksowe! Pomagamy przy przygotowaniu dokumentacji, dobieramy najbardziej wydajne i optymalne technologie, realizujemy pełną usługę wyburzeń, a na sam koniec wywozimy i utylizujemy materiały po wyburzeniowe.